Anmälda

Enbart betalda anmälningar för S:t Hans Extreme visas här.

Damer Extreme, 10 km

Totalt 39 anmälda i klassen
NamnLag
Alice Lindgren
Anna DjärfRamboll Running Society
AnnCharlotta EkstrandTetra Pak IF
Ayla BorglundBorglundarna
Charlotte Wiberg
Devon SpikaIF Ski Team Skåne
Elin HugossonLunds OK
Emma BergmanOK Pan-Kristianstad
Emma FrickHöör
Emma HastMikeller löparklubb Vellinge
Erika Miegel
Freya OrbanIF Ski Team Skåne
Frida Davidila-Ölund
Helena Hallefjord
Helena SvenssonUndertrained and overeducated
Johanna PaulssonMogens Disciple
Johanna Åkesson
Jonna Olsson Bakelit
Julia Alsved
Kaidi Juurmaa
Karin Forsberg
Katrin Johansson
Lena KinbergTeam Nordic Trail
Linn EgelbergXXXFitnessclub
Linnea Björkvald
Malin Alsved
Malin Henriksson
Martina BerndtssonMogens Disciple
Olivia LarssonLunds OK
Paulina NilssonIronWalkers
Pernilla DenkerRamboll Running Society
Rebecca Andersson
Rebecka Sundin
Sofie Jämtheden
Sophie Dock Wirsén
Tova Torell
Tove Dahlström
Viktoria Gerdtham
Åsa AckeredLPSIK

Herrar Extreme, 10 km

Totalt 113 anmälda i klassen
NamnLag
Adrian UlanderCompago
Albertas DvirnasTeoretisk fysik
Alexander KaponenRamboll Running Society
Alexander StobbeRamboll Running Society
Andreas LarssonHässleholm Freeflow
Andreas PerssonOutdoor fitness
Attila KathyTetra Pak IF
Björn Törnqvist
Carl Johannesson
Carlos ParadisRamboll Running Society
Charlie BergströmKävlinge Allstars
Christian KjellssonBakelit
Christoffer MöllerMC Runners
Dag WahlbergBjörnstorps IF
Daniel BromsSony Runners
Daniel ErkanderTetra Pak IF
Daniel PåhlstorpIF Ski Team Skåne
David Eskilsson
David OlanderLunds OK
Davide GasseauRamboll Running Society
Emil AnderssonTeoretisk fysik
Esbjörn MelinLOK Challenge
Filip ErikssonLag Filip
Florian EislSony Runners
Fredrik BokelundMC Runners
Fredrik HelmerSony Runners
Fredrik HugossonLunds OK
Fredrik LagergrenSpinndisc
FredrikT NilssonTetra Pak IF
Gert-Inge TapperScania Road Runners
Gunnar LidenUndertrained and overeducated
Gustaf OxenstiernaAxis
Gustav Halling
Hampus Alvin
Henrik AlmqvistUndertrained and overeducated
Henrik HoffMC Runners
Henrik PerssonRamboll Running Society
Ivan ScheblykinIf Ski Team Skåne
Jacob Bley
Jakob Holmberg
Jakob Löndahl
Jakob Wilson
James Hill
James RamseyRamboll Running Society
Jan HammarströmRamboll Running Society
Joakim SundhKämpaglöd
Joan Blanco
Joel LidenUndertrained and overeducated
Johan GustafsonLunds OK
Johan LarssonTetra Pak IF
Johan Nordin
Johan StridhTeam Nordic trail
Johan WieslanderSony Runners
Johannes LarssonAxis
John LundquistLunkan
Jonas Boström
Jonas Ekström
Jonas Nilsson
Jonas OlssonTeoretisk fysik
Jonatan Ahrén
Jonathan JönssonRamboll Running Society
Karl HedgärdeRamboll Running Society
Lars PålssonTetra Pak IF
Laurent LeloupTetra Pak IF
Liam Whitelegg
Lukas WittenbecherLOK Challenge
Magnus Lantz
Magnus WijkTetra Pak IF
MarcoDiego VittoriTetra Pak IF
Marcus SalemFogdaröd Bikers
Markus NylanderLag Markus
Martin Dümmatzen
Martin Månsson
Martin Persson
Martin Svanström
Martin Welin
Martin WernerAxis
Mats Heander
Mats RisbergIF Ski Team Skåne
Mats SköldLunds sk
Mattias AlvetegUndertrained and overeducated
Mattias NilssonSony Runners
Mattias OttossonTygelsjö runners
Mattias SjöTeoretisk fysik
Max RosencrantzBara Trajl
Mikael Arvidsson
Mikael CarlssonMC Runners
Niclas LindbergRamboll Running Society
Niklas Hegfalk
Ola AlsénSki Team Skåne
Ola MartnerOK Pan-Kristianstad
Olof StenströmI'm a monster
Oskar CervinHelsingborgs SOK
Oskar HenrikssonIF Ski Team Skåne
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK
Peter Åkerblom
Petter Lybeck
Rasmus BernthsonRamboll Running Society
Rickard Edlund
Rickard Lundgren
Rikard SvärdbyTetra Pak IF
Robin BramDunö runners
Roger Nilsson
Simon Fröjd
Sune Frederiksen
Thomas Freisleben
Tim BorglundBorglundarna
Tim MalmströmBakelit
Tomas JacobssonCuebid Syd AB
Tommy LöfqvistMC Runners
Tommy MadsenGRIPEN OCR
Viktor BramDunö runners
William Samuelson

Damer Extreme Light, 5 km

Totalt 42 anmälda i klassen
NamnLag
Adrianna Süveg
Alva NystedtSkåneslättens OL
Amalia Nordström
Angie PelinderTetra Pak IF
Anki EgelbergXXXFitnessclub
Anna EliassonRamboll Running Society
Anneli LundblomBakelit
Camilla Gaglianello
Carina HinnColtingborssen triathlonklubb
Carolina WeissTetra Pak IF
Caroline Anderberg Haglund
Catharine Ogén
Christine IngvarssonLUGI Badminton
Christine SabataUndertrained and overeducated
Emma KöhalmiUlfs minne
Emmy le Grand
Eva HagwallUlfs Minne
Eva HogmanTetra Pak IF
Jeanette TageBakelit
Jenny KramsjöBakelit
Jonna Svensson Ulfs minne
Julia Werngren
Karin BjörkBakelit
Karin Horneij XxxfitnessClub
Laura MalekUndertrained and overeducated
Liselotte NilssonXXXFitnessClub
Lotta TothXXXFitnessClub
Madeleine BengtssonBakelit
Malin AnderssonBakelit
Malin Espersson
Malin FröjdRamboll Running Society
Mari PetöRamboll Running Society
Matilda WimmerdahlMed-babes
Pernilla KlippmarkRamboll Running Society
PiaLena BergqvistUlfs Minne
Rebecca SjödinRamboll Running Society
Sandra Walter
Sara Snogerup LinseUlfs minne
Sarah GiendinningBakelit
Sofie LindskogVegan Runners
Tina LjungqvistLunds OK
Ylva EkbladTetra Pak IF

Herrar Extreme Light, 5 km

Totalt 74 anmälda i klassen
NamnLag
Adam LindblomMalmö OK
Alexander Nilsson Scania Road Runners
Alexander Westergård
Anders IngelsESS
Andreas HasselgrenCoach K Runners
Andreas MånssonTetra Pak IF
CHAITHANYA KUMAR REDDY VELURU
Daniel Aren
Daniel Björkkvist
Daniel Reinthaler XxxfitnessClub
David Nekham
Diego Guenot
Elias FranssonDelphi Extreme
Emil HedbergScania Road Runners
Erik ErikssonTetra Pak IF
Filip OttossonI'm a monster
Fredrik JönssonUlfs minne
FREDRIK LavergrenO-grp
Fredrik LenningerRun for Mental Health i Lund
Fredrik NystedtSkåneslättens OL
Georg Wolgast
Gregor RudolphUndertrained and overeducated
Hannes Dahlberg
Hannes GranfeldtLunds Ff
Henric Thulin OlanderRamboll Running Society
Isac Hammarström
Istvan KalmandiRamboll Running Society
Ivar Helmersson Hässleholms OK
Jacob GumpertAxis
Jan-Erik FröjdhLunds OK
Joakim OlssonRamboll Running Society
Joakim Sjöstedt
Joakim Svensson
Johan NydellRamboll Running Society
Johan RathsmanTeoretisk fysik
Jonas Björklund Svensson
Jonas NilssonO-grp
Jonte Schlenz XxxfitnessClub
Kasper FribergBjörnstorps IF
Kenneth KöhalmiUlfs minne
Kevin MagnussonUlfs minne
Klas LjungqvistLunds OK
Kristian SasserssonConsafe Logistics
Kristoffer Loo Scania Road Runners
Kyrre ThalbergUlfs Minne
Magnus HanssonO-grp
Magnus WallinUlfs minne
Malte FribergBjörnstorps IF
Marcus CarlssonDelphi Extreme
Markus RichterDelphi Extreme
Martin Andersson
Matthias Widén
Michael ÅhlanderO-grp
Mikael Yamanee-NolinBK Gös
Niclas BrönnheimO-grp
Niklas Buttler
Niklas SköldBakelit
Olle MeijerMalmö AI
Olof PeterffyRamboll Running Society
Oskar OlofssonUlfs minne
Patrik ÖnnheimTetra Pak IF
Peder LöfvingO-grp
Per SjöstedtBakelit
Pesho HedbergLOK Challenge
Robert KlingO-Grp
Shitong NiTetra Pak IF
Simon Kerrén
Sven-Erik DahlrotSony Runners
Tobias BengtssonUndertrained and overeducated
Tobias SvahnBakelit
Ulf JonssonTetra Pak IF
Ulf MinörLOK Challenge
Viktor Fagerkvist
Wojciech PotrzebowskiESS

Damer Extreme Ultra, 6 h

Totalt 14 anmälda i klassen
NamnLag
Agneta RoosScania Road Runners
Annika RosellScania Road Runners
Cecilia OlssonScania Road Runners
Erin Kennedy TsunodaMomento Sports Photography
Eva HedbergScania Road Runners
Jenny EkbergScania Road Runners
Julia ThörnScania Road Runners
Lotta SjöbergRunners Club Hbg
Lotta ThörnScania Road Runners
Louise FunkeAxis
Malou Björnslätt Vegan Runners IK
Siri DovnerAxis
Svea RoosScania Road Runners
Tess Eriksson

Herrar Extreme Ultra, 6 h

Totalt 37 anmälda i klassen
NamnLag
Adam Bahr
Anders BruhnTeam Beam
Björn Svenssonthe gax ultramarathons
Carl LindAxis
Daniel Bååth
Daniel FalkAxis
Erik MellerstedtDlk Rondellen
Erik Stenlund-GensTeam Beam
Fredrik HagfjällLonesome runners
Henrik DaneskogScania Road Runners
Henrik Kockum
Håkan Sandberg
joakim sender
Joakim WesterbergCoach K Runners
Johannes Jansson
John Nordfjäll Scania Road Runners
Kristian AlmquistSöderåsens FK
Magnus JohanssonScania Road Runners
Mattias Olsson
Mattias SkafarIs HURT
Mikael NilssonAxis
Mikael SW NilssonAxis
Omar Arponen
Oscar WaldnerTeam Nordic Trail
Per Lilja
Peter EkerotLunds löpare
Peter JarlHurt
Peter JordowAxis
Pål Andersson
Roger LöfströmScania Road Runners
Samuel ThörnScania Road Runners
Simon Nilsson
Stefan Samuelssonthe gax ultramarathons
Thom LeidingScania Road Runners
Thomas NilssonIronWalkers
Tobias BackgårdAxis
Ulrik NilssonScania Road Runners

Anmälda lag

Lag med minst 2 personer visas här. För att få en gemensam sluttid i tävlingen om "Snabbaste lag" måste laget få ihop till 40 km för löpare, inklusive efteranmälda. Löpare i Extreme Ultra-klasserna ingår inte här.

Pris för "Längsta lag" ges till det lag som kommer i mål med flest löpta km. Här räknas alla löpare som går i mål med samma lagnamn, inklusive dem som ställer upp i Extreme Ultra-klasserna.

Listan över anmälda lag är automatiskt framtagen och förutsätter att alla lagmedlemmar stavat lagnamnet på samma sätt. I nuläget har 11 lag minst 40 km total anmäld sträcka (exkl. Ultra-löpare).

Ramboll Running Society

Totalt: 180 km

LöpareKlass
Alexander Kaponen Herrar Extreme, 10 km
Alexander Stobbe Herrar Extreme, 10 km
Carlos Paradis Herrar Extreme, 10 km
Davide Gasseau Herrar Extreme, 10 km
Henrik Persson Herrar Extreme, 10 km
James Ramsey Herrar Extreme, 10 km
Jan Hammarström Herrar Extreme, 10 km
Jonathan Jönsson Herrar Extreme, 10 km
Karl Hedgärde Herrar Extreme, 10 km
Niclas Lindberg Herrar Extreme, 10 km
Rasmus Bernthson Herrar Extreme, 10 km
Anna Djärf Damer Extreme, 10 km
Pernilla Denker Damer Extreme, 10 km
Henric Thulin Olander Herrar Extreme Light, 5 km
Istvan Kalmandi Herrar Extreme Light, 5 km
Joakim Olsson Herrar Extreme Light, 5 km
Johan Nydell Herrar Extreme Light, 5 km
Olof Peterffy Herrar Extreme Light, 5 km
Anna Eliasson Damer Extreme Light, 5 km
Malin Fröjd Damer Extreme Light, 5 km
Mari Petö Damer Extreme Light, 5 km
Pernilla Klippmark Damer Extreme Light, 5 km
Rebecca Sjödin Damer Extreme Light, 5 km

Tetra Pak IF

Totalt: 145 km

LöpareKlass
Attila Kathy Herrar Extreme, 10 km
Daniel Erkander Herrar Extreme, 10 km
FredrikT Nilsson Herrar Extreme, 10 km
Johan Larsson Herrar Extreme, 10 km
Lars Pålsson Herrar Extreme, 10 km
Laurent Leloup Herrar Extreme, 10 km
Magnus Wijk Herrar Extreme, 10 km
MarcoDiego Vittori Herrar Extreme, 10 km
Rikard Svärdby Herrar Extreme, 10 km
AnnCharlotta Ekstrand Damer Extreme, 10 km
Andreas Månsson Herrar Extreme Light, 5 km
Erik Eriksson Herrar Extreme Light, 5 km
Patrik Önnheim Herrar Extreme Light, 5 km
Shitong Ni Herrar Extreme Light, 5 km
Ulf Jonsson Herrar Extreme Light, 5 km
Angie Pelinder Damer Extreme Light, 5 km
Carolina Weiss Damer Extreme Light, 5 km
Eva Hogman Damer Extreme Light, 5 km
Ylva Ekblad Damer Extreme Light, 5 km

Bakelit

Totalt: 80 km

LöpareKlass
Christian Kjellsson Herrar Extreme, 10 km
Tim Malmström Herrar Extreme, 10 km
Jonna Olsson Damer Extreme, 10 km
Niklas Sköld Herrar Extreme Light, 5 km
Per Sjöstedt Herrar Extreme Light, 5 km
Tobias Svahn Herrar Extreme Light, 5 km
Anneli Lundblom Damer Extreme Light, 5 km
Jeanette Tage Damer Extreme Light, 5 km
Jenny Kramsjö Damer Extreme Light, 5 km
Karin Björk Damer Extreme Light, 5 km
Madeleine Bengtsson Damer Extreme Light, 5 km
Malin Andersson Damer Extreme Light, 5 km
Sarah Giendinning Damer Extreme Light, 5 km

Undertrained and overeducated

Totalt: 70 km

LöpareKlass
Gunnar Liden Herrar Extreme, 10 km
Henrik Almqvist Herrar Extreme, 10 km
Joel Liden Herrar Extreme, 10 km
Mattias Alveteg Herrar Extreme, 10 km
Helena Svensson Damer Extreme, 10 km
Gregor Rudolph Herrar Extreme Light, 5 km
Tobias Bengtsson Herrar Extreme Light, 5 km
Christine Sabata Damer Extreme Light, 5 km
Laura Malek Damer Extreme Light, 5 km

Lunds OK

Totalt: 65 km

LöpareKlass
David Olander Herrar Extreme, 10 km
Fredrik Hugosson Herrar Extreme, 10 km
Elin Hugosson Damer Extreme, 10 km
Olivia Larsson Damer Extreme, 10 km
Jan-Erik Fröjdh Herrar Extreme Light, 5 km
Klas Ljungqvist Herrar Extreme Light, 5 km
Tina Ljungqvist Damer Extreme Light, 5 km

IF Ski Team Skåne

Totalt: 60 km

LöpareKlass
Daniel Påhlstorp Herrar Extreme, 10 km
Ivan Scheblykin Herrar Extreme, 10 km
Mats Risberg Herrar Extreme, 10 km
Oskar Henriksson Herrar Extreme, 10 km
Devon Spika Damer Extreme, 10 km
Freya Orban Damer Extreme, 10 km

Sony Runners

Totalt: 55 km

LöpareKlass
Florian Eisl Herrar Extreme, 10 km
Fredrik Helmer Herrar Extreme, 10 km
Johan Wieslander Herrar Extreme, 10 km
Mattias Nilsson Herrar Extreme, 10 km
Sven-Erik Dahlrot Herrar Extreme Light, 5 km

Ulfs minne

Totalt: 55 km

LöpareKlass
Fredrik Jönsson Herrar Extreme Light, 5 km
Kevin Magnusson Herrar Extreme Light, 5 km
Kyrre Thalberg Herrar Extreme Light, 5 km
Magnus Wallin Herrar Extreme Light, 5 km
Oskar Olofsson Herrar Extreme Light, 5 km
Eva Hagwall Damer Extreme Light, 5 km
Jonna Svensson Damer Extreme Light, 5 km
PiaLena Bergqvist Damer Extreme Light, 5 km
Sara Snogerup Linse Damer Extreme Light, 5 km

MC Runners

Totalt: 50 km

LöpareKlass
Christoffer Möller Herrar Extreme, 10 km
Fredrik Bokelund Herrar Extreme, 10 km
Henrik Hoff Herrar Extreme, 10 km
Mikael Carlsson Herrar Extreme, 10 km
Tommy Löfqvist Herrar Extreme, 10 km

Teoretisk fysik

Totalt: 45 km

LöpareKlass
Albertas Dvirnas Herrar Extreme, 10 km
Emil Andersson Herrar Extreme, 10 km
Jonas Olsson Herrar Extreme, 10 km
Mattias Sjö Herrar Extreme, 10 km
Johan Rathsman Herrar Extreme Light, 5 km

XXXFitnessClub

Totalt: 40 km

LöpareKlass
Linn Egelberg Damer Extreme, 10 km
Anki Egelberg Damer Extreme Light, 5 km
Liselotte Nilsson Damer Extreme Light, 5 km
Lotta Toth Damer Extreme Light, 5 km

Axis

Totalt: ≥ 35 km

LöpareKlass
Gustaf Oxenstierna Herrar Extreme, 10 km
Johannes Larsson Herrar Extreme, 10 km
Martin Werner Herrar Extreme, 10 km
Jacob Gumpert Herrar Extreme Light, 5 km
Carl Lind Herrar Extreme Ultra, 6 h
Daniel Falk Herrar Extreme Ultra, 6 h
Mikael Nilsson Herrar Extreme Ultra, 6 h
Mikael SW Nilsson Herrar Extreme Ultra, 6 h
Peter Jordow Herrar Extreme Ultra, 6 h
Tobias Backgård Herrar Extreme Ultra, 6 h
Louise Funke Damer Extreme Ultra, 6 h
Siri Dovner Damer Extreme Ultra, 6 h

O-grp

Totalt: 35 km

LöpareKlass
FREDRIK Lavergren Herrar Extreme Light, 5 km
Jonas Nilsson Herrar Extreme Light, 5 km
Magnus Hansson Herrar Extreme Light, 5 km
Michael Åhlander Herrar Extreme Light, 5 km
Niclas Brönnheim Herrar Extreme Light, 5 km
Peder Löfving Herrar Extreme Light, 5 km

LOK Challenge

Totalt: 30 km

LöpareKlass
Esbjörn Melin Herrar Extreme, 10 km
Lukas Wittenbecher Herrar Extreme, 10 km
Pesho Hedberg Herrar Extreme Light, 5 km
Ulf Minör Herrar Extreme Light, 5 km

Scania Road Runners

Totalt: ≥ 25 km

LöpareKlass
Gert-Inge Tapper Herrar Extreme, 10 km
Emil Hedberg Herrar Extreme Light, 5 km
Henrik Daneskog Herrar Extreme Ultra, 6 h
John Nordfjäll Herrar Extreme Ultra, 6 h
Roger Löfström Herrar Extreme Ultra, 6 h
Samuel Thörn Herrar Extreme Ultra, 6 h
Thom Leiding Herrar Extreme Ultra, 6 h
Ulrik Nilsson Herrar Extreme Ultra, 6 h
Agneta Roos Damer Extreme Ultra, 6 h
Annika Rosell Damer Extreme Ultra, 6 h
Cecilia Olsson Damer Extreme Ultra, 6 h
Eva Hedberg Damer Extreme Ultra, 6 h
Jenny Ekberg Damer Extreme Ultra, 6 h
Julia Thörn Damer Extreme Ultra, 6 h
Lotta Thörn Damer Extreme Ultra, 6 h
Svea Roos Damer Extreme Ultra, 6 h

Björnstorps IF

Totalt: 20 km

LöpareKlass
Dag Wahlberg Herrar Extreme, 10 km
Kasper Friberg Herrar Extreme Light, 5 km
Malte Friberg Herrar Extreme Light, 5 km

Borglundarna

Totalt: 20 km

LöpareKlass
Tim Borglund Herrar Extreme, 10 km
Ayla Borglund Damer Extreme, 10 km

Dunö runners

Totalt: 20 km

LöpareKlass
Robin Bram Herrar Extreme, 10 km
Viktor Bram Herrar Extreme, 10 km

Helsingborgs SOK

Totalt: 20 km

LöpareKlass
Oskar Cervin Herrar Extreme, 10 km
Patrik Johansson Herrar Extreme, 10 km

Mogens Disciple

Totalt: 20 km

LöpareKlass
Johanna Paulsson Damer Extreme, 10 km
Martina Berndtsson Damer Extreme, 10 km

OK Pan-Kristianstad

Totalt: 20 km

LöpareKlass
Ola Martner Herrar Extreme, 10 km
Emma Bergman Damer Extreme, 10 km

Team Nordic Trail

Totalt: ≥ 20 km

LöpareKlass
Johan Stridh Herrar Extreme, 10 km
Lena Kinberg Damer Extreme, 10 km
Oscar Waldner Herrar Extreme Ultra, 6 h

Delphi Extreme

Totalt: 15 km

LöpareKlass
Elias Fransson Herrar Extreme Light, 5 km
Marcus Carlsson Herrar Extreme Light, 5 km
Markus Richter Herrar Extreme Light, 5 km

I'm a monster

Totalt: 15 km

LöpareKlass
Olof Stenström Herrar Extreme, 10 km
Filip Ottosson Herrar Extreme Light, 5 km

ESS

Totalt: 10 km

LöpareKlass
Anders Ingels Herrar Extreme Light, 5 km
Wojciech Potrzebowski Herrar Extreme Light, 5 km

IronWalkers

Totalt: ≥ 10 km

LöpareKlass
Paulina Nilsson Damer Extreme, 10 km
Thomas Nilsson Herrar Extreme Ultra, 6 h

Skåneslättens OL

Totalt: 10 km

LöpareKlass
Fredrik Nystedt Herrar Extreme Light, 5 km
Alva Nystedt Damer Extreme Light, 5 km

Coach K Runners

Totalt: ≥ 5 km

LöpareKlass
Andreas Hasselgren Herrar Extreme Light, 5 km
Joakim Westerberg Herrar Extreme Ultra, 6 h

Team Beam

Totalt: ≥ 0 km

LöpareKlass
Anders Bruhn Herrar Extreme Ultra, 6 h
Erik Stenlund-Gens Herrar Extreme Ultra, 6 h

the gax ultramarathons

Totalt: ≥ 0 km

LöpareKlass
Björn Svensson Herrar Extreme Ultra, 6 h
Stefan Samuelsson Herrar Extreme Ultra, 6 h

Statistik

Antal föranmälda: 319 löpare
Sammanlagd föranmäld sträcka: 2100 km