Anmälda

Enbart betalda anmälningar för S:t Hans Extreme visas här.

Damer Extreme, 10 km

Totalt 12 anmälda i klassen
NamnLag
Ann-Christin Wesser IngelsIS Göta
Anna Suarez
Caroline WinqvistJump&run Bjärred
Ellen Turner
EMINA HRUSTIC
Maj StenmarkRuntimeException
Paulina NilssonIronWalkers
Rebecka Sundin
Sara Snogerup LinseUlfs minne
Tove HarnettThe hills are alive
Tove KjellbergLunds löpare
Unni Fröst

Herrar Extreme, 10 km

Totalt 32 anmälda i klassen
NamnLag
Adrian UlanderCompago
Anders LundinOK 2 Runners
André BjärbyFrosta OK
Andreas LarssonHässleholm Freeflow
Erik LiedbergOK2 Runners
Erik WesserIS Göta
Gustav Halling
Håkan JönsonEn backe i taget
Jens Nielsen
Joakim Sjöstedt
Johan BrisforsOK2 Runners
Johan EmondLöddelöparna
Jonas Boström
Jonas HåkanssonSquadra di Brenta
Jonas LundholmOk2 runners
Klas Turesson
Kyrre ThalbergUlfs Minne
Leigh Simpson
Leo EnerothLunds OK
Liam Whitelegg
Markus Falkvall
Martin Glimberg
Martin NilssonDörrstopp
Martin Werner
Max Burfelt
Micael Axelsson
Mikael GoldringSki team Skåne
Mikael Gustafsson
pierre BrolinRR
Tobias SvahnBakelit
Vahid Haghighi
Viktor WijkmarkMalmö Gerillalöpare

Damer Extreme Light, 5 km

Totalt 9 anmälda i klassen
NamnLag
Agnes LindblomMalmö OK
Evelina OhlssonSweden Runners
Jenny Larsson
Johanna Porsklev Burfelt
Karin BjörkBakelit
Karin ThulinSt Lars Extremes
Lotta LiedbergOK2 Runners
Sofie LindskogLonesome Runners
Susanna NilssonIronWalkers

Herrar Extreme Light, 5 km

Totalt 5 anmälda i klassen
NamnLag
Anders RosendalMalmö
Andreas HasselgrenCoach K runners
Leif LinseUlfs minne
Loke Bahr
Thomas NilssonIronWalkers

Damer Extreme Ultra, 6 h

Totalt 7 anmälda i klassen
NamnLag
Cecilia OlssonScania Road Runners
Karin Mattsson Scania Road Runners
Lotta Sjöberg
Lotta ThörnScania Road Runners
Malou Björnslätt Veganrunners IK
Siri DovnerCognimatics
Vendula Maulerova

Herrar Extreme Ultra, 6 h

Totalt 24 anmälda i klassen
NamnLag
Adam BahrLonesome runners
Benny Bjerler
Carl LindCognimatics
Daniel FalkCognimatics
Daniel LindbergEslövs FK
David Andersson
Gustaf OxenstiernaCognimatics
Henrik RoosScania Road Runners
Håkan Sandberg
Joacim Söderberg
Joakim WesterbergCoach K Runners
Johan RodheCognimatics
Jonas SchimmeleAndrarums IF
Magnus JohanssonScania Road Runners
Martin ScharpMalmö Löp
Niklas Liljedahl
Omar ArponenHelmer Tampongförtäraren
Peter Edvik
Peter JordowLerviks IS
Roger LöfströmScania Road Runners
Ruben Andreas ZondervanScania Road Runners
Thom LeidingScania Road Runners
Tobias BackgårdNeodev
Ulrik NilssonStora Juleboda IF

Anmälda lag

Lag med minst 2 personer visas här. För att få en gemensam sluttid i tävlingen om "Snabbaste lag" måste laget få ihop till 40 km för löpare, inklusive efteranmälda. Löpare i Extreme Ultra-klasserna ingår inte här.

Pris för "Längsta lag" ges till det lag som kommer i mål med flest löpta km. Här räknas alla löpare som går i mål med samma lagnamn, inklusive dem som ställer upp i Extreme Ultra-klasserna.

Listan över anmälda lag är automatiskt framtagen och förutsätter att alla lagmedlemmar stavat lagnamnet på samma sätt. I nuläget har 0 lag minst 40 km total anmäld sträcka (exkl. Ultra-löpare).

OK2 Runners

Totalt: 35 km

LöpareKlass
Erik Liedberg Herrar Extreme, 10 km
Johan Brisfors Herrar Extreme, 10 km
Jonas Lundholm Herrar Extreme, 10 km
Lotta Liedberg Damer Extreme Light, 5 km

Ulfs minne

Totalt: 25 km

LöpareKlass
Kyrre Thalberg Herrar Extreme, 10 km
Sara Snogerup Linse Damer Extreme, 10 km
Leif Linse Herrar Extreme Light, 5 km

IronWalkers

Totalt: 20 km

LöpareKlass
Paulina Nilsson Damer Extreme, 10 km
Thomas Nilsson Herrar Extreme Light, 5 km
Susanna Nilsson Damer Extreme Light, 5 km

IS Göta

Totalt: 20 km

LöpareKlass
Erik Wesser Herrar Extreme, 10 km
Ann-Christin Wesser Ingels Damer Extreme, 10 km

Bakelit

Totalt: 15 km

LöpareKlass
Tobias Svahn Herrar Extreme, 10 km
Karin Björk Damer Extreme Light, 5 km

Coach K runners

Totalt: ≥ 5 km

LöpareKlass
Andreas Hasselgren Herrar Extreme Light, 5 km
Joakim Westerberg Herrar Extreme Ultra, 6 h

Lonesome runners

Totalt: ≥ 5 km

LöpareKlass
Sofie Lindskog Damer Extreme Light, 5 km
Adam Bahr Herrar Extreme Ultra, 6 h

Cognimatics

Totalt: ≥ 0 km

LöpareKlass
Carl Lind Herrar Extreme Ultra, 6 h
Daniel Falk Herrar Extreme Ultra, 6 h
Gustaf Oxenstierna Herrar Extreme Ultra, 6 h
Johan Rodhe Herrar Extreme Ultra, 6 h
Siri Dovner Damer Extreme Ultra, 6 h

Scania Road Runners

Totalt: ≥ 0 km

LöpareKlass
Henrik Roos Herrar Extreme Ultra, 6 h
Magnus Johansson Herrar Extreme Ultra, 6 h
Roger Löfström Herrar Extreme Ultra, 6 h
Ruben Andreas Zondervan Herrar Extreme Ultra, 6 h
Thom Leiding Herrar Extreme Ultra, 6 h
Cecilia Olsson Damer Extreme Ultra, 6 h
Karin Mattsson Damer Extreme Ultra, 6 h
Lotta Thörn Damer Extreme Ultra, 6 h

Statistik

Antal föranmälda: 89 löpare
Sammanlagd föranmäld sträcka: 510 km